Hakkımızda

Biz Kimiz ?

Kaliteli hizmet , müşteri memnuniyeti ve ilkeli çalışmayı benimseyerek sektöre giriş yapan AYATA OTO KİRALAMA VE SERVİS HİZMETLERİ kısa ve uzun dönem araç kiralama sektörüne "yeni nesil araç kiralama" sloganı ile farklı bir anlayış getiren, her konuda teknolojiyi kullanarak beklentilerin üzerinde hizmet sunmayı hedefleyen markamız araç kiralama sektöründeki faaliyetlerine başladı. Şirket stratejik hedefleri doğrultusunda müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutmak ve araç kiralama operasyonunun gerçekleştirilmesini sağlamak üzere faaliyete geçmiştir.

Misyonumuz

AYATA OTO KİRALAMA VE SERVİS HİZMETLERİ olarak öncelikli hedefimiz bölgesinde ,sektörünün gelişimi ve kalitesini daha yüksek kalite standartlarına çekmek ayrıca araç kiralama standartlarının geliştirilip uygulanmasını ve saygın bir sektör olmasını sağlayacak çalışmalar yapmak için bu konuda atılacak yenilikçi ve cesur adımları misyon edinmiştir.

Vizyonumuz

AYATA OTO KİRALAMA VE SERVİS HİZMETLERİ TURİZM TİC. LTD ŞİRKETİ; Müşteri portföyü hızla büyüyen günümüz koşulları ve gelişmelerini takip eden ve sürekli kendini geliştiren organizasyona sahip, Müşterilerine kaliteli ,ekonomik ve güvenilir hizmeti ilke edinen, Satış öncesi ve satış sonrası hizmetleri ile müşterilerin memnuniyetini sağlayan, Eğitim ve motivasyonu arttırıcı etkinlikler ile çalışanların katkılarını arttıran ve her birinin takımın bir üyesi olduğu bilinciyle çalışmalarını sürdüren, Güleryüz,dostluk,çözüm ortaklığı sunan,

Whatsapp Destek